top of page
  • Or Adini

גישור במחיר מוזל למשרתי מילואים ובני משפחותיהם

  • מחיר שעתי מוזל

  • שיח טלפוני ושעת גישור ראשונה ללא עלות

  • חדרי ישיבות בתל אביב-יפו ובמבשרת ציון


תקופת המילואים והחזרה לשגרה הן תקופות מורכבות, במיוחד כשאלו קורות במקביל לקשיים הרבים שחווים כלל אזרחי ישראל מאז השביעי לאוקטובר, קשיים המשליכים על חיי הבית, העבודה והמשפחה. תקופות אלה יכולות לגרום ללחצים ומתחים אשר מובילים בתורם לסכסוכים משפטיים רבים. על רקע זה, אני מציע למילואימניקים ובני משפחתם הקרובה שירותי גישור במחיר מוזל במטרה לעזור ליישב סכסוכים במהירות וביעילות.

כעו"ד, מגשר ואיש מילואים, אני מכיר מקרוב את המורכבות הניצבת בפני משרתי המילואים ואת האתגרים שהם ומשפחותיהם חווים. אני מאמין כי אוכל להבין את הקשיים והאתגרים שעמם מתמודדות המשפחות בתקופות אלו ולהציע פתרונות מותאמים אישית ואפקטיביים. הגישור מאפשר דיאלוג פתוח ומכובד המוביל לפתרונות משותפים ויעילים. מתוך הערכה עמוקה למשרתי המילואים ולבני משפחותיהם, אני מזמין אתכם לפנות אליי ולנסות לפתור מחלוקות בצורה ידידותית ומכבדת.


עו"ד ומגשר אור עדיני

אור עדיני הוא עורך דין ומגשר המתמחה בתחום הגישור ויישוב הסכסוכים. הוא דוגל בגישה הוליסטית ומקצועית לפתרון סכסוכים, אשר סייעה ללקוחותיו פעם אחר פעם להגיע לפתרון הסכסוך תוך שימור מערכת היחסים. עו"ד עדיני עוסק בגישור במגוון רחב של תחומים, כולל סכסוכים משפחתיים (ובראשם גירושין), עסקיים, קהילתיים וסכסוכי שכנים.

עו"ד עדיני החל את דרכו המקצועית כעורך דין במשרדי עורכי דין מובילים, שם עסק בעיקר בסכסוכים עסקיים ומסחריים. עם הזמן גילה את תחום הגישור והחל להתמקד בו מתוך אמונה שזהו כלי יעיל ואפקטיבי לפתרון סכסוכים בצורה שמיטיבה עם כל הצדדים המעורבים.

עו"ד עדיני דוגל בגישה של פתרון סכסוכים באמצעות דיאלוג פתוח ושיתוף פעולה. הוא מאמין שבאמצעות הקשבה פעילה והבנת הצרכים והאינטרסים של כל צד, ניתן למצוא פתרונות יצירתיים והוגנים שיביאו לסיום הסכסוך בצורה מוסכמת ומכובדת.


הליך הגישור ויתרונותיו

גישור הוא הליך יישוב סכסוכים שבו צד שלישי ניטרלי, הנקרא מגשר, מסייע לצדדים המעורבים להגיע להסכמה באמצעות משא ומתן ודיאלוג. זהו הליך וולונטרי שבו הצדדים בוחרים להשתתף מתוך רצון לפתור את הסכסוך בצורה יעילה ומכובדת. גישור מאפשר לצדדים לקיים דיון פתוח ומבוקר בו ניתן להביע את דעותיהם ותחושותיהם בצורה חופשית, תוך שמירה על כבוד הדדי וסודיות מלאה. תהליך זה מעניק לצדדים את השליטה המלאה בתוצאה הסופית, שכן הם אלו שמגיעים להחלטות ולהסכמות, בניגוד להליך משפטי שבו השופט מחליט עבורם. המגשר, אינו לוקח צד ואינו מחליט עבור הצדדים. הוא מסייע בהנחיית התהליך, בהבהרת הנקודות השנויות במחלוקת ובמציאת פתרונות יצירתיים שמתאימים לצרכים ולרצונות של כל המעורבים. בנוסף, גישור יכול להיות מהיר וזול יותר בהשוואה להליכים משפטיים ממושכים ומסורבלים, ולתרום לשימור ושיפור מערכות היחסים בין הצדדים לטווח הארוך. מנגד, הליך משפטי נוטה להוביל להקצנת עמדות ולפגיעה במערכות היחסים של הצדדים ושל הסובבים אותם.


מרכיבי הגישור

מגשר ניטרלי: המגשר אינו לוקח צד ואינו מחליט עבור הצדדים. תפקידו להנחות את התהליך ולעזור לצדדים להבין את עמדותיהם וצרכיהם.

וולונטריות: הצדדים בוחרים להשתתף בגישור מרצונם החופשי והם יכולים לפרוש מהתהליך בכל עת.

סודיות: כל מה שנאמר במסגרת הגישור נשאר חסוי, הצדדים אינם רשאים להציג את שנאמר או הוצג בהליך בפני בית המשפט, והמגשר אינו יכול להעביר מידע שקיבל במסגרת ההליך מצד אחד לצד השני או לכל גורם אחר ואף לא ניתן להזמינו לעדות.

שליטה בתוצאה: הצדדים הם אלו שמגיעים להחלטות ולהסכמות, כאשר ערכו של הסדר הגישור נובע מחתימת הצדדים עליו מרצון חופשי,  בניגוד להליך המשפטי בו בית המשפט קובע את תוצאת ההליך, הנכפית על הצדדים.


יתרונות הגישור

חסכון בזמן וכסף: גישור נוטה להיות מהיר וזול יותר מהליכים משפטיים.

שליטה בתוצאה: הצדדים עצמם מחליטים על הפתרון, מה שמגביר את הסיכוי לשביעות רצון ולשיתוף פעולה בעתיד.

שימור מערכות יחסים: הגישור מאפשר דיאלוג פתוח ומכובד, מה שמסייע לשמור על יחסים טובים בין הצדדים במהלך יישוב הסכסוך ולאחר יישובו.

גישור מתאים למגוון סכסוכים, כולל סכסוכי עבודה, סכסוכים משפחתיים, חלופה להליכי גירושין, סכסוכים עסקיים ועוד. התהליך מהווה דרך חלופית וידידותית לפתרון סכסוכים, ומאפשר לצדדים למצוא פתרונות שמותאמים לצרכים האישיים שלהם.

 

דרכי יצירת קשר:

טל': 054-4790622    פקס: 073-7310980    דוא"ל: Or@hsfa.co.il

אור עדיני, עו"ד ומגשר - הראל שרעבי פרסטר עדיני, משרד עורכי דין וגישור

31 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

צוואה הדדית - הגנה על בן/ת הזוג והילדים

1. הקדמה: "בעולם הזה לא קיים דבר וודאי מלבד מוות ומיסים" - בנג'מין פרנקלין. בזמן שעל הנושא של מיסים עוד ניתן להתווכח, מחזור החיים של בני האדם נגמר תמיד באותה הצורה. על פי החוק הישראלי (ובפרט חוק הירוש

מהו ייפוי כוח מתמשך ולמה לעשותו?

רבים מאיתנו מפחדים ממצב של אי כשירות מנטלית לא פחות משאנו חוששים ממות או מנכות פיסית קשה. במצב בו אדם אינו יכול לדאוג לעצמו בשל כשלים קוגניטיביים, מתגלעים קשיים רבים מאוד, הן עבורו והן עבור הקרובים לו

מכירה בהקפה ("תרשום לי")

בחנויות מכולת שכונתיות רבות ניתן לשמוע את צמד המילים "תרשום לי", אשר לרוב מעידות על עסקת מכר בהקפה - הלקוח משלם אחת לחודש, בתאריך מוסכם, עבור הקניות שביצע במהלך החודש שחלף. דא עקא, אותם בעלי חנויות נא

Kommentarer


bottom of page